Jak a kde degustace probíhají

Degustace děláme profesionálně a srdcem.

Na míru vašim představám a přáním. Řekněte nám, k jaké příležitosti by se degustace měla konat, předpokládaný termín, kolik plánujete hostů, jaké místo by se vám líbilo a společně pak vybereme nejvhodnější typ a rozsah degustace. Vše si potvrdíme písemně, takže vás nečekají žádné vícenáklady a nemilá překvapení. Pokud máte jasnou představu, můžete nám rovnou zavolat nebo využít poptávkový formulář.

Den ochutnávky

V den ochutnávky zajistíme, aby bylo na místě vše dokonale připraveno – správně vychlazená či zdekantovaná vína, příslušný druh sklenic na ochutnávku, karafy s vodou, nádoby na odlévání vín, degustační lístky, něco drobného k zakousnutí, případné ozvučení či data projektor pro promítání fotografií a videí o zajímavostech k jednotlivým vínům, vinařstvím a vinařským regionům.

Náš sommelier hosty přivítá, nalije uvítací welcome-drink, a když se všichni hosté usadí, zahájí řízenou či volnou degustaci, s výkladem ke každému vzorku, kde se dozvíte zajímavosti o jednotlivých vínech, odrůdách, vinařských oblastech a dalších tématech souvisejících s prezentovanými vzorky. Jsme schopni zajistit degustaci v angličtině, španělštině, italštině a francouzštině. Délka a rychlost degustace se řídí zcela tempem hostů, jelikož kvalitní vína je třeba si náležitě vychutnat. Degustace tak může trvat 30 minut, ale také 3 hodiny – záleží jen na vás.

Závěrem se postaráme, aby hosté i po oficiálním ukončení akce měli co pít, případně si můžete další lahve na místě zakoupit, nebo si větší množství objednat se speciální slevou platnou v den degustace. Degustace jsme schopni realizovat kdekoliv v rámci ČR. Využít můžete námi provozované prostory, nebo přijedeme do vašeho oblíbeného podniku, do firemní zasedačky, domů do obýváku nebo na zahradu. Disponujeme inventářem pro konání ochutnávek vevnitř i venku.

Individuální řešení na míru

Umíme připravit degustaci za 200 Kč na osobu, ale také za 200.000,- . Vše záleží na počtu účastníků degustace, počtu a druhu vzorků, místě konání a rozsahu doplňkových služeb (občerstvení, videoprezentace, minikurz sabráže aj.). Orientační ceny vinných degustací se pohybují v rozmezí 400 Kč za osobu (6 vzorků základních vín) až 1000 Kč za osobu (10-12 vzorků prémiových vín). Rádi připravíme kalkulaci na míru přesně Vašim představám! Neváhejte se ozvat, žádná zakázka pro nás není příliš malá či příliš velká.